• Divadielko CILILING

Naši žiaci sa v tomto predvianočnom čase zúčastnili divadelného predstavenia "ZÁZRAČNÉ KAPSY". Herci deťom pútavým spôsobom predstavili známu rozprávku Pavla Dobšinského. Ďakujeme za krásny umelecký zážitok.

• Projekt (POP 3)

• Svätý Mikuláš

Elena Schronerová

Mikulášske prekvapenie

Dnes si všetci maličkí

čistia svoje čižmičky.

Vyleštené, umyté,

za záclonou ukryté,

stoja vedľa seba, tak,

čakajú len na súmrak.

• Zdobenie vianočného stromčeka

• Snehové prekvapenie

• JESEŇ

• Beseda o pedikulóze s pracovníčkami RÚVZ

• Martin na bielom koni

• BESEDA O VÍRUSOVEJ HEPATITÍDE TYPU A

8.11.2023 mali žiaci našej školy besedu s pracovníčkou RúVZ vo Vranove nad Topľou o vírusovom ochorení hepatitída typu A. Žiaci sa dozvedeli, ako predchádzať tomuto ochoreniu. Beseda bola veľmi poučná.

• Rozvíjanie čitateľskej gramotnosti v obecnej knižnici

• PAMIATKA ZOSNULÝCH

Žiaci našej školy zapálili sviečky na znak spomienky za zosnulých blízkych.

• ZDRAVÁ VÝŽIVA

• DEŇ JABĹK

• OKTÓBER - mesiac úcty k starším

Tento mesiac je pre nás všetkých pripomienkou, že si máme vážiť a ctiť starých ľudí, dávať im najavo svoju náklonnosť a lásku. Aj naši žiaci si pri tejto príležitosti pripomenuli túto chvíľu a potešili svojich starých rodičov pekným vystúpením v kultúrnom dome v Rudlove.

• ŽLTAČKA typu A - informácie

• RUDLOVSKÝ MARATÓN

V rámci "EURÓPSKEHO TÝŽDŇA ŠPORTU" sa v našej škole konal RUDLOVSKÝ MARATÓN.

Víťazi maratónu:

1.miesto - Tamara Mitačová

2. miesto - Martin Ferenc

3. miesto - Patrik Kroka

• SVETOVÝ DEŇ ÚSMEVU

• Beseda na tému "MEDZINÁRODNÝ MARATÓN MIERU"

Prvú októbrovú nedeľu sa v Košiciach konal jubilejný 100. ročník MEDZINÁRODNÉHO MARATÓNU MIERU, na ktorom sa zúčastnila aj naša pani riaditeľka PaedDr. Zuzana Stanovčáková. O svojich pocitoch sa so svojimi žiakmi podelila na besede.

• Európsky deň jazykov 2023

26. septembra 2023 sme si na našej škole pripomenuli EURÓPSKY DEŇ JAZYKOV, počas ktorého si žiaci rôznymi aktivitami spestrili tento deň. Žiaci sa dozvedeli, že na svete existuje 6 000  až 7 000 rôznych jazykov.  Znalosť jazykov uľahčuje a zdokonaľuje proces myslenia.

strana:

• Základná škola Rudlov